LiveZilla Live Help

ورود به فروشگاه اینترنتی

لطفا جهت ورود به فروشگاه کلیک نمایید

(مشخصات کامل محصولات)

انواع چرخ ، گاری ، ترولی و تجهیزات جا به جایی

خرید به قیمت کارخانه

09354464435

تیزر تلویزیونی چرخ ثابت گردان شرق


درباره گروه صنعتی حسینی - صنایع شرق

درباره ما

گروه صنعتی حسینی با سابقه بیش از نیم قرن حضور در صنعت ایران و با تجربه و دانش روز در زمینه تولید انواع چرخ های ترانسپورتی و صنعتی، توانایی تولید انواع چرخ های ترانسپورتی را دارا بوده و با طراحی و تولید انواع کاستورها برای تمامی صنایع از جمله خودروسازی، رنگسازی، غذایی، کشتی سازی،ریخته گری، صنایع هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع نظامی، صنایع لاستیک و پلاستیک، صنعت فروشگاهی، فرودگاهی، صنایع فلزی، کشاورزی و دامپروری و دیگر صنایع در صدد است بتواند راه را برای ورود محصولات خارجی به کشور ببندد.

محصولات این گروه صنعتی با برند شرق سالهاست نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه توانسته به عنوان برندی معتبر جای محکم و با ثباتی را در بین سایر برندهای  جهانی ایجاد نماید و نام و اعتبار بلند ایران عزیز را در این صنعت بدرخشاند.

محصولات با کیفیت، مستحکم، استاندارد و با قیمت مناسب شرق توانسته محصولات بی کیفیت مشابه خارجی را از گردونه رقابت حذف نماید و به عنوان برند یکه تاز این صنعت باشد.

افتخار ما همراهی با تمامی صنعتگران ایران عزیز است که با تلاش و همت خود در جهت ایجاد اشتغال و سربلندی ایران هستند. افتخاری که بیش از نیم قرن از ان گذشته و هر روز شاهد ارزشمندتر شدن آن می باشیم که به سان گوهری گرانبها برای ما می باشد.

امید است بتوانیم با همت و تلاش پرسنل زحمت کش گروه و با برنامه ریزی  و مدیریت صحیح، موجب سربلندی وافتخار برای ایران و ایرانی باشیم.

باشد که راهمان سبز و مقصدمان بلندای افتخار

 

 

 

کاتالوگ عمومی 1396

دانلود

چرخ های ترانسپورتی و صنعتی

لیست قیمت 1396

دانلود

چرخ های ترانسپورتی و صنعتی

9354464435(98)+

ارتباط با مدیریت سایت

مجله تخصصی صنعت چرخ ایران

بازگشت به بالا